> Şanlıurfa Judo İhtisas Kulübü judocumuz türkiye üçüncüsü – Antrenman da Ter Dökmeyen Müsabaka da Gözyaşı Döker – Ali İhsan Delioğlu

judocumuz türkiye üçüncüsü

Judocumuz Türkiye 3.sü

      Türkiye Judo Federasyonu’nun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler Türkiye Şampiyonası 19-21 Ocak tarihleri arasında Mersin’de yapıldı.

      Müsabakalar’da 55kg’da Şanlıurfa’yı temsil eden Judo ihtisas Kulübü sporcularımızdan Mahmut Ekinci TÜRKİYE 3.SÜ olarak, bronz madalyanın sahibi oldu.

      Müsabakalar sonunda bir açıklama yapan Şanlıurfa Judo İl Temsilcimiz M.Mücahid Delioğlu; “Mersin’de 70 il’den 837 sporcunun katıldığı Şampiyonada ilimize 55kg’da Bronz madalya kazandırdığımız için mutluyuz. Şanlıurfa Judo ailesi olarak altyapı çalışmalarımıza ne kadar önem verdiğimizi birkez daha ispatlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Şanlıurfa’lı Judocularımızın başarıları ilk değil, sonda olmayacaktır. Milli takımda Ülkemizi temsil edecek olan sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca Şanlıurfa’lı Judocularımızdan hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Judo Federasyonu Başkanımız Sn. Sezer Huysuz’a ve Judo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Ali ihsan Delioğlu’na çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.