> Şanlıurfa Judo İhtisas Kulübü şanlıurfalı judocular takım halinde şampiyon oldu – Antrenman da Ter Dökmeyen Müsabaka da Gözyaşı Döker – Ali İhsan Delioğlu

şanlıurfalı judocular takım halinde şampiyon oldu

Şanlıurfa’lı Judocular Takım Halinde Şampiyon

      Spor Genel Müdürlüğünün Sporun tabana yaygınlaştırılması ve Türkiye Olimpiyat Hazırlık merkezlerine daha fazla sporcu kazandırmak amacı ile her yıl düzenlemiş olduğu Anadolu Yıldızlar Ligi Judo müsabakalarının 1. Gurup müsabakaları Siirt’te yapıldı. 

      Müsabakalar sonunda Şanlıurfa’lı Judocular 5 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya kazanarak 80 puanla takım halinde Şampiyon oldu.

      Müsabakalar sonunda bir açıklama yapan Şanlıurfa Judo İl Temsilcisi Mücahid Delioğlu; “Şanlıurfa Judo ailesi olarak alt yapıya ne kadar önem verdiğimizi bir kez daha ispatlamış olmanın gururunu yaşıyor ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca Şanlıurfa’lı Judocularımızdan desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Nihat Çiftçi’ye, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sn. Hakan Keşküş’e ve Türkiye Judo Federasyonu Başkanımız Sn. Sezer Huysuz’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.